+90 554 512 55 79

Literatür Taraması

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Literatür Taraması

Tez Yazımı İçin Literatür Desteği..

Tez ve projeleriniz için literatür taraması hizmeti verilmektedir. Alanında ihtisas sahibi uzmanlar konunuzda gerekli yerli ve yabancı tüm makale ve kitaplara erişebilmekte ve size gerekli literatür taramasını yapıp iletmektedirler.

Sizin talepleriniz doğrultusunda farklı tiplerde literatür tarama desteği sunulmaktadır.

Tez Merkezi olarak her alanda ve konuda literatür tarama hizmeti sunuyoruz. Lisans, yüksek lisans veya doktora, uzmanlık tezleri ve projeler için güncel literatür taraması yapılıp size belirtilen süre içerisinde iletilir. Bu kapsamda tez konunuza göre literatürler taranıp, güncel literatürler size iletilmektedir. Literatür taraması yapılırken, konu ile ilgili makaleler, kitaplar, derlemeler incelenip sizin istediğiniz formatta hazırlanıp teslim edilmektedir..

Tezler için literatür taraması yapıldığı gibi makale hazırlanması, eleştiri yazılması, sunum yapılması için de literatür taraması yapılmaktadır. Bu amaçla hem özel hem de genel literatür istekleri dikkate alınır.

Tıp uzmanlık tezleri hazırlama kapsamında hekimlere literatür tarama hizmeti sunulmaktadır. Literatürü istenen konu bize iletildikten sonra konunuzla ilgili güncel literatürler gerekli kaynaklardan araştırılıp size iletilir.

Bu hizmetlerin yanısıra talep halinde literatür çevirisi de yapılmaktadır. Bu kapsamda dilerseniz sizin kaynaklarınız akademik çeviri yapan uzmanlarımız tarafından çevrilir veya kaynakları da bizim taramamızı isterseniz gerekli literatür taranıp çevirileri yapılır. Bu çeviriler alanınızda ihtisas sahibi uzmanlar tarafından yapılıp sonrasında tarafımızdan kontrol edilmektedirler.

Tıp alanındaki makale çevirileri tıp doktorları tarafından yapılır ve uzman yazarlarımız tarafından kontrol edilirler.

Open chat