+90 554 512 55 79

Proje Ödevi – Staj Raporu

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Proje Ödevi – Staj Raporu

ÖDEV HAZIRLAMAK ARTIK KABUSUNUZ OLMAYACAK!

Ödev hazırlama ve yazımı tecrübe ve uzmanlık ister. Her konuda ödev yazım danışmanlık hizmetimiz ile yanınızdayız

Tez Merkezi imkanlarını kullanarak size başarıyı getirecek kalitede araştırma ve analiz imkanı bulunan kadromuz ödevinize ışık tutacak örnek ödev hazırlayarak işinizi çok kolaylaştıracak.

Ödev hazırlamak için profesyonel danışmanlık hizmeti

Ödev yazmak da diğer tüm yazım çalışmaları gibi öğrencileri zorlamaktadır. Özellikle dönem ödevi hazırlama hem çok zaman alabilir hem de tahmininizin üzerinde uzmanlık gerektirebilir. Teslim zamanı gelmiş ama henüz araştırmaları bile yapılmamış bir dönem ödevi çok can sıkıcı olabilir.. Ödevleriniz sizin için bir yük haline geldiyse bize ulaşın ve uzmanlarımızın kaliteli ve hızlı yazım deteğinden yararlanın. Konular bölümünde göreceğiniz 300 civarı konuda uzman ve tecrübeli profesyonel yazım kadromuz beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Sipariş verilen yazım projelerinin hazırlanması ve teslimi konusunda çok titiziz. Teslim tarihinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Çalışmalarımızda kesinlikle gecikme olmamaktadır. Özel olarak geliştirdiğimiz teslim sistemi sayesinde uzmanlık seviyesi ne olursa olsun tüm ödev ve tezleriniz zamanında teslim edilir. Tüm taleplerinizi karşılayacak kalite ve profesyonelliğe sahip kadromuzla başarınız için yanınızdayız. Unutmayın bize sadece isteğinizi iletmeniz yeterli.

Konusu ne olursa olsun bizden uzman yardımı alabilirsiniz:

 • Ödevinizle ilgili sorunlarınızı bize iletin; Bu ödevinizle ilgili her türlü araştırma, analiz desteği olabileceği gibi yazım konusunda danışmanlık desteği de olabilir.
 • Ödevinizin konusuyla ilgili bir alanda uzmanlaşmış ve ihtiyaç duyduğunuz akademik seviyede bir uzman yazarı sizin çalışmanızda görevlendireceğiz..
 • Uzmanımız örnek ödevi hazırlayacak ve biz de gerekli kontrollerini yapacağız.
 • Bu çalışmalar sizin istediğiniz bir tarihte teslim edilir. Teslimat tarihi bizim üzerine en titiz olduğumuz konulardandır.
 • Ödev örnek çalışması size ulaştıktan sonra içeriği, referanslaması ve kaynakları üzerinde dilediğiniz çalışmayı yapabilirsiniz..
 • Hazırladığımız çalışmaları kendi çalışmanız için bir örnek veya kaynak olarak değerlendirmenizi öneriyoruz..
 • Zabıt katipliği sınavında kimlere öncelilik tanınıyor?

Türkiye’deki Tüm Üniversiteler ( Özel ve Devlet Üniversitelerin Listesi )

Proje hazırlama hizmetimizden yararlanmak için iletişim bölümünden irtibata geçebilir veya tezyazilacak@hotmail.com dan bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Size örnek olması amacı ile roje hazırlama kuralları içeren bir yazıyı paylaşıyoruz

Proje Konusunun Belirlenmesi:

Proje ödevi konunuzu danışmanızla birlikte kuracağınız yoğun ve verimli bir e-posta iletişimi ile mümkün en kısa sürede belirlemeniz beklenmektedir. Proje konusu olabileceğini değerlendirdiğiniz ilgi alanınızdaki üç (3) konuyu e-posta ile danışmanınıza bildiriniz. Proje konusunun mümkün olduğunca ilgi alanınız ve çalıştığınız sektör ile ilgili olması sizin verilere ulaşmanızı kolaylaştırabilecektir. Bunun yanında danışmanınızın çalıştığı akademik alanlar da uyumlu çalışmanızı olumlu etkileyebilecektir. Bu iki yaklaşım arasında dengenin tesisi önemlidir. Sonuç itibariyle, danışmanınızın yapacağı tavsiye ve yönlendirmeler neticesinde proje konusunu danışmanınızın onayı ile belirleyiniz.

Proje konusu belirlendikten sonra, proje konusu ile ilgili kapsamlı bir kaynak taraması aşamasına geçiniz. Bu süreçte konunuz ile ilgili elde edeceğiniz teorik birikimin ışığında araştırma sorularınızı, alt sorularını, araştırma yönteminizi ve araştırma kapsamını belirleyerek danışmanınızla bunları paylaşınız.

Bu sürecin ürünü olarak “Proje Öneri” formunuzu doldurup imzalayarak danışmanınıza ulaştırınız ve danışmanınızın da bunu imzalamasını temin ediniz. Proje öneri formunu ve doldurma bilgilerine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Proje öneri formu öğrenci ile danışmanı arasında yapılacak bitirme projesinin kapsamı hakkında bir sözleşmedir.

Proje Zaman Planlaması ve Yönetimi:

Bitirme projesi internet sayfasında ilan edilen Proje faaliyet takvimi esastır. Bitirme Projenizin bir zaman sınırı içerisinde bitirilmesi gerektiğinden ve geçmişte yaşanan tecrübeler dikkate alındığında, öğrenci ve danışmanların bu takvime azami dikkat göstermesi sürecin uyumlu ve sıkıntısız geçmesini sağlayabilecektir. Bitirme projesinin belirtilen faaliyet takvimi neticesinde danışmanınız ile yapacağınız proje öneri formu çerçevesinde tamamlanması öğrencinin temel sorumluluğudur. Çalışma ortamınızdaki yoğunlarını da dikkate alarak zaman yönetiminizi en iyi şekilde yapmanızı beklemekteyiz.

Proje Yazım Kuralları:

Proje yazımında uyulması gerekli kurallar ve yazım formatlarını bitirime projesi internet sayfasında “Proje Yazım Kılavuzu” bölümünde bulabilirsiniz.

Proje İçerik Çalışmaları:

Proje öneri formunda belirlenen araştırma yöntemine göre gerekli analiz ve diğer içerik çalışmalarının safha safha tamamlandığında proje danışmanlarınıza iletip görüş ve onayını alınız.

Proje dokümanını yazmaya başladığınızda bölüm bölüm yazma işlemini yaparak her bölümün tamamlanması neticesinde proje danışmanınıza gönderiniz ve değişiklik taleplerini yapınız. Böylece çalışmanız bir mantıki akış içerisinde ve zamanında tamamlanabilecektir.

Proje Teslimi:

Projenizin tamamlandığını danışmanınız onayladıktan sonra proje teslim sürecine başlayabilirsiniz. Projenizi bitirme projesi internet sayfasında belirtilen kapak formu kullanılarak 2 suret beyaz ciltli olarak ve proje dokümanlarını içeren bir CD ile birlikte Sosyal Bilimler Enstitüsüne teslim edeceksiniz. Danışmanınızın hazırlayacağı Proje Onay Formu (ekinde Proje Öneri Formu ile birlikte) Sosyal Bilimler Enstitüsüne ulaştığında bitirme proje notunuz sisteme işlenecektir.

Proje Değerlendirmesi:

Projeniz danışmanınız tarafından başarılı (BI) / başarısız (BZ) olarak değerlendirilecek ve Sosyal Bilimler Enstitüsüne bildirilecektir.

İletişim:

Proje başarısını iyi iletişim arttıracaktır. Bu nedenle özellikle danışmanınız ile olan iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanınız.

 • YÖK yasa tasarısı yeniden yazılaca
 • MEB’e Öğrenim özrünü uygulayın yazısı

Proje ödevi için uzman destek alın!

Proje ödevi hazırlama aşamasında sorunlarınız mı var?Proje ödevleri tecrübe ve bilgi gerektirir..

Proje ödevleri için gerekli araştırma kaynaklarının bulunmasını, ödev teslim günlerinde ödevinizin hazır olmasını ve geleceğinizi garantileyeceğiniz daha yüksek notlar almak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir..

İstediğiniz hedeflere ulaşmak için proje ödevi hazırlama hizmetlerimizi kullanmalısınız..

Proje ödevi destek hizmeti bana nasıl yardımcı olacak?

Proje ödevinizle alakalı detaylı bir araştırma hazırlaması için tecrübeli ve güvenilir yazarlarımızdan birini görevlendireceğiz. Yazarlarımızın hazırladığı çalışmalar kaliteli ve profesyonel olacak. Uzmanlarımızın yardımı ile çok başarılı bir ödev teslim edeceksiniz..

Bu ödevlerde size geliştirebileceğiniz fikirler sunulacak, ana argümanlarınızı destekleyecek bilgi ve belgeler iletilecek.. Ayrıca kapsamlı referans listesi ve bol kaynak ile ödevinizi geliştirmeniz için tüm gerekli veriler size sunulmuş olacak. Yazarlarımızın hazırladığı proje ödevini örnek olarak kullanarak kendi çalışmalarınızı oluşturmanızı tavsiye ediyoruz..

Sunduğumuz proje ödevi hazırlama danışmanlığı hizmetinin amacı siz değerli öğrencilerimize kendi çalışmanızı yaparken gözönüne alabileceğiniz bir örnek çalışma oluşturmaktır..

Hizmetlerimiz şunları kapsamaktadır:

 • Tüm özel taleplerinizi karşılamak
 • Çalışmanız zamanında hazırlanır ve teslim edilir
 • 100% Özgün hazırlanmış örnek çalışma
 • Ödev konunuzla alakalı alanda tecrübeli bir uzmanımız tarafından hazırlanır
 • Sizin talimatlarınıza ve taleplerinize uygun şekilde hazırlanan özgün bir çalışma

Siz de ders ve projelerinize yardım amacıyla hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz lütfen iletişim bölümündeki ilgili formu doldurun veya tezyazilacak@hotmail.com mail adresimize detaylı taleplerinizi iletin.

Staj raporunuz için yardımcı olalım

Uzman personelimizin yardımıyla stajınız için en iyi staj raporu sizi bekliyor olacak.

Tez Proje Merkezi kadrosu her alanda yetkin ve tecrübeli profesyonelleri ile size staj raporunuzu hazırlama konusunda da yardımcı oluyor. Size sadece hazırladığımız çalışmayı referans alarak kendi çalışmanızı oluşturmak kalıyor.

Staj raporu hazırlama hizmetimizden yararlanmak için iletişim bölümünden irtibata geçebilir veya marmaratezmerkezi@hotmail.com dan bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Staj raporunuz raporu talep eden kurumun istediği standartlara uygun olarak hazırlanır. Staj raporları için standart bir şablon olmakla beraber bazı kurumlar kendilerine özgün rapor şablonlarını yayınlayarak bu şablona uygun staj raporlarının yazımını da isteyebilmektedirler. Size örnek olması amacı ile staj rapor hazırlama kuralları içeren bir yazıyı paylaşıyoruz

Staj Raporu Hazırlama Kuralları

1)      Genel yazım kuralları

 • Staj raporlarının hazırlanmasında uyulması gereken yazım kuralları aşağıda belirtilmiştir.
 • Rapor (210x297mm) boyutundaki beyaz A4 kağıdına yazılmalıdır.
 • Rapor en az 20 sayfa uzunluğunda olmalı, bütün yazı ve şekiller bilgisayar çıktısı olarak hazırlanmalıdır.  Bilgisayarda çizimi güç olan şema, şekil ve resimler raporun sonundaki ekler bölümüne eklenebilir
 • Bütün sayfa, tablo ve şekiller numaralandırılmalıdır. Şekil ve tablolar metinde ilk sözü edilen yere mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır.
 • Şekillerin adı, şeklin altına; tabloların adı, tablonun üstüne yazılmalıdır.
 • Raporun ilk sayfası, pratik çalışmayı yapan öğrencinin adı, soyadı, numarası, bölümü bilgilerini içeren kapak sayfası olmalıdır.
 • Rapor Türkçe veya İngilizce olarak yazılabilir.
 • Raporlar ciltli veya dosya içerisinde teslim edilir.

2)      Raporu oluşturan bölümler

Pratik çalışma raporunda bulunması gereken bölümler şunlardır:

 • Kapak sayfası: Yazım kurallarında belirtilen formda olmalıdır.
 • Kurum bilgileri ve onay sayfası: Bu sayfa staj yapılan kurumun adı, adresi, çalışma yapılan birimler ve çalışmanın yapıldığı tarih birimlerini içermelidir. Ayrıca bu sayfa, staj yapılan kurumdaki yetkili amir tarafından imzalanarak onaylanmalıdır.
 • Haftalık çalışma bilgileri: Bu bölümde, staj süresi içerisindeki herbir hafta için çalışma planı, incelenen konular, yapılan çalışmalar ve kazanılan deneyimler özetlenir. Herbir haftaya ilişkin çalışma planı, stajın yapıldığı birim amirlerince onaylanmalıdır.
 • İçindekiler listesi: Raporda bulunan bütün bölümler ana başlıklar ve alt başlıklar olmak üzere ilgili sayfa numarası belirtilerek sıralanmalıdır.
 • Önsöz: Yapılan çalışma hakkında kısa bilgi verilir. Önsöz bir sayfayı geçmemelidir.
 • Kurum tanıtımı: Staj çalışmasının yapıldığı işletmenin tanıtımı, organizasyon yapısı, aktiviteleri, birimleri, personel durumu, üretim, pazarlama ve ürün bilgileri hakkında kısa bilgi verilir.
 • Rapor bölümü: Bu bölümde staj süresince yapılan işler, açıklayıcı bilgiler, öğrenilen sistem ve ürünler, katkı verilen çalışmalar özetlenir.
 • Sonuç: Pratik çalışmanın öğrenciye kazandırdığı bilgi ve deneyim sonuç bölümünde açıklanır.
 • Ekler: Rapor metninde bahsi geçen büyük şekil ve şemalar ile ilave olarak verilmek istenen diğer bölümler (program, grafik, resim vb.) bu bölüme eklenir.
Open chat