+90 554 512 55 79

Konu Belirleme

Konu Belirleme

Konu Belirleme Tez konusu belirleme tez hazırlama sürecinin en önemli ilk aşamasıdır. İlgi alanınıza giren, kolay hazırlayabileceğiniz, hocanızın beğeneceği veya alanınızda hiç çalışılmamış ve orijinal olması gibi farklı beklentilere uygun olarak uzmanlarımız konu tespiti yapabilmektedirler.

Tez konu tespiti için yapmanız gereken eğitim gördüğünüz bölüm, ilgilendiğiniz alt alanlar, çalıştığınız alan veya kurum gibi önemli bilgileri bize iletmektir. Sonrasında alanınızda ihtisas sahibi uzmanlarımız sizin beklentilerinize uygun konuları tespit edecek ve size gönderecektir.

Tez yazımı öncesinde teze başlanılabilmesi için öncelikle taslak oluşturulması gereklidir. Ancak taslağın oluşturulmasından önce spesifik, çerçevesi çizilmiş, alanı daraltılmış açık ve net bir tez konusu tespit edilmiş olmalıdır. Tez konu seçimi bu sebeple tez hazırlama aşamasına geçilmeden önce önemlidir. Tez hazırlama konusu genel bir ifade olmamalıdır.

Bunun yerine tezi savunmayı kolaylaştıran spesifik bir konu olmalıdır. www.marmaratezmerkezi.com sitemiz sadece tez konusu alanında değil tezlerin tüm aşamalarında hizmet vermektedir. Dolayısıyla konu tespiti de dahil olmak üzere tez hazırlama, proje hazırlama alanlarında yüksek lisans, doktora seviyelerinde danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız taleplerinizi iletişim bölümünden göndermeniz yeterlidir.

Marmara tez merkezi çalışanları tarafından en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Tez Konusu Tespiti olarak tümüyle birincil kaynaklardan, akademik dergi ve kitaplar kullanılarak yapılan tez hazırlaması neticesinde oluşturulan çalışmayı üniversitenizin yazım kılavuzu dikkate alınarak ve yönergelere uyarak özgün çalışmalar hazırlamaktayız. Marmara Tez Merkezi olarak her konuda ve her seviyede öncelikle tez konusu tespiti olmak üzere, tez hazırlama, tez yazım, ödev hazırlama, bitirme projesi hazırlama, doktora tezi hazırlama, sunum hazırlama, makale hazırlama, literatür taraması gibi birbirinden farklı pek çok konuda danışmanlık ve yazım talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yazım hizmetimiz alıntılama konusunda çok titiz olup kaynakçada belirtilen içerik haricinde alıntılama yapılmamakta ve size %100 özgün bir çalışma sunulmaktadır.

Open chat