+90 554 512 55 79

MBA Tezi Danışmanlığı

MBA Tezi Danışmanlığı

MBA Tezi Danışmanlığı

MBA türkçe karşılık olarak işletme yönetimi yüksek lisans programı demektir. MBA ( Master of Business Administration) en çok tercih edilen yüksek lisans programlarından biridir. MBA nın en çok tercih edilme sebebplerinden biri farklı programlardan mezun olmasına rağmen özel sektörde kariyer yapmayı planlayan insanların yönetim anlayışlarını profesyonelleştirmek istemeleridir. Bunun sebebi MBA programlarında İnsan Kaynakları Yönetimi, Yönetim ve Organizasyon, Pazarlama Yönetimi, Örgütsel Davranış, Finansal Yönetim, Stratejik Yönetim, Temel Muhasebe, Yönetim Ekonomisi, İşletme Yönetimi gibi yöneticilik becerisini profesyonelleştiren dersler öğrencilere sunulmaktadır. Bu dersler sayesinde lisans eğitimi sırasında bu konularda bilgi sahibi olmayan öğrenciler yönetsel becerilerini artırabilmektedirler. özellikle fen bilimleri alanında lisans eğitimi almış öğrenciler MBA programını tamamlarken yöneticilik konusunda kişisel becerileriyle birlikte profesyonel anlamda kendilerine katkı sağlayabilmektedirler.

MBA programlarında karşılaşılan en büyük problem, bu programa dahil olmuş kişilerin hem çalışma hayatını hemde eğitim hayatını bir arada yürütmeye çalışmaları olarak belirtmek mümkündür. Bununla birlikte mühendislik, fizik, kimya, biyoloji, felsefe, ve bir çok alanda özellikle sayısal alanda lisans eğitimi görmüş öğrenciler MBA derslerinde zorluk çekmektedirler. Bu zorluk MBA tezi hazırlama aşamasında da ön plana çıkmaktadır. Genel anlamda öğrencilerin sözel anlamda zorluk çektikleri bilinen bir gerçektir. Zaten sıkıntılı şekilde atlatılan uzun ders maratonları sonucunda ortaya çıkarılması gereken MBA tezi zaman zaman içinden çıkılması güç görünebilmektedir. Bu noktada MBA Tezi çalışmalarını tüm ekip üyelerimizle profesyonel olarak yapmak için sizlerin yanında olmayı amaçlamaktayız. Bırakınız sizler çalışma hayatınızla ve kariyer çalışmalarınızla ilgilenin. Yoğun hayat temposu içerisinde bir de MBA Tezi hazırlamakla zaten değerli olan zamanınızı harcamayın. Unutmayın elimizde sihirli değnek yok!

Bunun yanı sıra MBA tezi kapsamından her türlü yazım ve analiz çalışmaları için bizden yardım alabilirsiniz. Yazdığınız tezlerin bilgisayar ortamına aktarılması, tezin format kontrolünün ve düzenlemesinin yapılması, çalışmanın tez yazım kılavuzunuza ve yönergelere uygun olarak düzenlenmesi, literatür taraması ve tez yazımı gibi konularda sizlere hizmet verebiliyoruz.

Bizim yapacağımız çalışmalarımızı sizlerde yapabilirsiniz. Ancak burada asıl önemli olan nokta bu çalışmalar için ne kadar zaman kaybedeceğinizdir. İnsan yaşamında telafisi ve bedeli olmayan tek şey zaman olduğuna göre; karar sizlerin!

Open chat