+90 554 512 55 79

Ön Lisans Tezi Hazırlama

Ön Lisans Tezi Hazırlama

Ön Lisans Tezi Hazırlama

Üniversite eğitim hayatının ilk adımlarından birisi olan ön lisans seviyesi tüm çalışmalarınızda MARMARA TEZ MERKEZİ olarak tez yazımı ve tez yapımı konularında sizlere destek olabilmek amacını taşımaktayız. Zaten ders yükleriyle boğuşmak durumunda olan öğrenci arkadaşlar bir de ön lisans tezi hazırlama konusunda talep geldiğinde ciddi anlamda problem yaşayabilmektedir. Bunların yanında İngilizce ön lisans tezi hazırlanma konusunda bir talep gelirse sorun daha da büyük bir hale gelebilecektir. Diğer taraftan danışman hocanız sizin çok hakim olmadığınız konularda da sizlerden tez yazımı talep edebilir.

Ön lisans tezi hazırlık aşamasında ilk düşünülmesi gereken konu başlığı olmalıdır. Ön lisans tez konu başlığınızı seçtikten sonra danışman hocanızın konu başlığını onaylaması gerekmektedir. Ön lisans tezinizi hazırlamadaki diğer aşama ise konu başlığınızla ilgili kaynak taraması gerçekleştirip içindekiler kısmını taslak haline getirmektir. Ön lisans tezinizin konusu ile ilgili yabancı ve yerli kaynaklar taranarak tamamen özgün bir yazım biçimi sergileyerek çalışmaya başlanmalıdır. ön lisans tezinizi hazırlama aşamasında zorluk çekmemeniz adına 7/24 sizlere danışmanlık hizmeti sağlayıp en iyi şekilde çözüm üretebilmek adına MARMARA TEZ MERKEZİ ailesi olarak buradayız.

Ön lisans tezinizile ilgili gerekli tüm detayları sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak öğrenebilir danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Open chat