+90 554 512 55 79

Tez Yazdırma

Tez Yazdırma

Bilindiği üzere tez dönemi öğrencilerin en çok zorlandığı dönemlerden biridir. Özellikle yüksek lisans ve doktora seviyesinde çalışma yapan öğrenciler bu süreçte birçok olumsuz faktörle karşılaşabilmektedir. Marmara Tez Merkezi olarak öğrencilerin bilgi konusunda eksik kaldığı ve yetişemediği durumlarda devreye girerek tez yazma hususunda uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübeyi öğrencilerle paylaşmaktayız.

Tez yazma sürecinde öğrencilerin en çok yakındıkları sorun ‘zaman’ sorunudur. Tez için yeterli zaman ayıramamaları bu sürecin sancılı geçmesine neden olmaktadır. Bu durumda öğrenciler danışmanlık hizmeti almaktadır. Bu noktada Marmara Tez Merkezi olarak öğrencilere harcamaları gereken zamanı en tasarruflu biçimde nasıl kullanabileceklerini bizlerden nasıl destek alacaklarını ifade etmekteyiz.

Tez yazdırma sürecinde öğrencilerle aşama aşama bilgi ve kaynak paylaşımı yaparak hizmet vermekteyiz. Tezin yazılma aşamasında yapılması gerekenler, tezin sorunsuz bir halde teslim edilmesi için uygulanması gereken yöntemler konusunda desteğimiz mevcuttur. Tez yazdırma ile ilgili soru ve görüşleriniz için whats app üzerinden bizimle iletişime geçebilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Tez yazımı aşamalarında eksik kaldığınız, ‘zaman ayıramıyorum, dönem uzayacak, okuldan atılacağım’ gibi sorunlarla karşılaşmamak için bizimle iletişime geçiniz.

Saygı ve Başarı dileklerimizle

Marmara Tez Merkezi

Open chat