Size bir telefon kadar yakınız
0541 431 43 21
Dil Seçin
trende

Tez Yazdırmak İstiyorum

08.09.2019
887 görüntülenme
Tez Yazdırmak İstiyorum

Akademik anlamda çalışmalarını yürüten lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri günlük hayatın koşuşturması ve yaşamın getirdiği birtakım zorluklar neticesinde akademik çalışmaları için yeterli vakit bulamamaktadır. Bu durumda Tez Yazdırma işlemi için bizlerle iletişime geçmektedir. Tez Yazdırmak İstiyorum diye bizimle iletişime geçen değerli öğrencilere Tez yazımı konusunda desteğimizi sürekli olarak vermekteyiz.

Tez Yazdırmak için bizimle iletişime geçen bireyler için öncelikli olarak tez konuları hakkında bilgi talebinde bulunuyoruz. Akabinde Tez yazdırma için gereken anlaşmaları sağladıktan sonra çalışmalara başlamak için öğrenciden onay talep ediyoruz. Tez konusu belirlendikten sonra Tezin içeriği hakkında araştırmalarımızı tamamlayarak Tezde olması gereken içerik ile ilgili dosyayı öğrenciye aktarıyoruz. Öğrencinin içeriği incelemesi ve istekleri doğrultusunda gerekli revizelerin tamamlanması neticesinde çalışmaların başlatılması konusunda mutabık olduktan sonra danışmanlık hizmet sürecimiz başlamış bulunuyor.

Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra Tez yazdırmak İstiyorum diye bizimle iletişime geçen bireylere bu süreçte verdiğimiz destek sonucu onure oluyoruz.

Tez yazdırmak İstiyorum isteğiyle bizimle iletişime geçebilir ve desteklerimizden sürekli olarak yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN